Informacje
o kancelarii

Dowiedz się więcej Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Kryjom

Kim jestem?

Odkąd pamiętam chciałem być prawnikiem. Po maturze podjąłem więc studia na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. W trakcie studiów, po odbyciu praktyk zawodowych zrozumiałem, że w najszerszym stopniu wykorzystam zdobytą wiedzę pracując jako radca prawny. W związku z tym ukończyłem aplikację radcowską i w maju 2015 roku zostałem wpisany na listę radców prawnych pod nr Pz-3959 W międzyczasie uzupełniłem swoje wykształcenie kończąc studia podyplomowe w zakresie zamówień publicznych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Przed założeniem własnej kancelarii zdobywałem doświadczenie zawodowe współpracując z kancelariami we Wrocławiu. Zdecydowałem jednak, że swoją działalność chcę prowadzić w Ostrowie Wielkopolskim, skąd pochodzę. To w naszym mieście pracowałem przy unijnym projekcie pt. "Ostrów miastem aktywnych obywateli", gdzie pomagałem ostrowianom zakładać stowarzyszenia i fundacje.

Mam nadzieję, że moja oferta zainteresuje Państwa, a posiadane kompetencje i zaangażowanie pozwolą na osiągnięcie satysfakcjonujących Was rezultatów.


Mateusz Kryjom

Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni.

Cyceron (106–43 p.n.e.)